Taksim Beyoğlu Istanbul İstiklal Caddesi
   
   
   
 

 


Menü

• Güncel
• Beyoğlu Bilgisi
• Beyoğlu Fotoğrafları
• Cafe Bar Restaurant
• Sinemalar
• Tiyatrolar
• Kültür Merkezleri
• Oteller
• Sanat Galerileri
• Konsolosluklar
• Kroki
• Beyoğlu Kitapları
• Kaygısız Yazılar
• İstiklal Rehberleri
• Künye
• Gizlilik Politikası
• İletişim


Cafe Bar Restaurant

Asmalımescit Balıkçısı

Barcelona Cafe
Bonsoir Restaurant Bar
Cafe Guitar
Dulcinea
Koyu Kahve
Şeyhbender
Andon
Babylon
Hayal Kahvesi
Manhattan
My Moon
Mojo
The North Shield Pub
Soho
Tierra Music Club
Teras 6
Asır Restaurant
Cumhuriyet Meyhanesi
Kallavi 20


Beyoğlu Bilgisi

Ağa Camii
Arap Camii
Atatürk Kültür Merkezi
Cumhuriyet Anıtı
Çiçek Pasajı
Galata Kulesi
Galatasaray Hamamı
Serpuş Han
Taksim
Tünel

   , Hoş Geldiniz!
 
 

Michael Jackson Karaoke...


Seksenli yılların kralı Michael Jackson'ı özleyenlere duyuru...

Balans'da karaokeli eğlenceler dizisi Michael Jackson ile devam ediyor. Özel hediyelerin dağıtılacağı gece 26 Ocak Perşembe akşamı Sony BMG desteğinde yapılıyor. 5 CD'den oluşan özel bir toplama albüm ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan yaşayan efsanelerden Michael Jackson kötü günleri geride bıraktığının sinyallerini veriyor. O akşam Balans, Michael Jackson şarkılarıyla inleyecek, herkes Michael Jackson şarkıları söyleyecek. Sony - BMG'nin çok özel hediyeleri karaoke yapan konuklarımızı bekliyor, hatırlatalım... E-PRO, Balans, Sony-BMG ortaklığında unutulmaz bir gece sizleri bekliyor, kaçırmamanızı öneriyoruz..

26 Ocak 2006 - 21:00

Balans Music & Performance Hall
Balo Sok.No:22 Beyoğlu
Tel: 0212 251 7020

 


hayat devam ediyor... Bölüm Sponsoru monoFe
DJ PACO DE LA CRUZ Roxy'de...


26 Ocak 2006 Perşembe ünlü İspanyol DJ PACO DE LA CRUZ Roxy'de...

DJ olarak funk, disco ve deep house arasında şeklinde tanımlanan müzik tarzıyla ilgi toplayan, bir zamanlar David Bowie'ye de eşlik eden İspanyol "PACO de la CRUZ” 26 Ocak Perşembe akşamı 23.00'te Roxy'de...
Benimsediği "önce müzik” felsefesiyle, yaptığı tüm çalışmaları müzik listelerinin başında yer alan Paco De La Cruz, DJ'liğe Güney İspanya'da Granada şehrinde yerel bir DJ olarak başladı. Müzik, parti ve DJ'lik deneyiminde onbeş küsur yılı geride bırakan Paco de la Cruz, müziğin kalpten geldiğini, yaptığı müziklerin listelere girip insanlara ulaştığını gördüğünde doğru işi yaptığını anladığını söylüyor.

26 Ocak 2006 23:00 Biletler: 25,20,15 YTL

Roxy
Sıraselviler Cad. Aslanyatağı sok.
No:1-3 Beyoğlu
T: +90 212 249 1283

 


hayat devam ediyor... Bölüm Sponsoru monoFe
Feridun Düzağaç - Bir Devam Filmi Galası...


FERİDUN DÜZAĞAÇ'IN 5. STÜDYO ALBÜMÜ GALASI
BİR DEVAM FİLMİ / SİYAH BEYAZ TÜRKÇE DUBLAJ

Feridun Düzağaç, iki buçuk yıllık bir aradan sonra 5. stüdyo albümünü yeni yılın ilk günlerinde yayımlıyor. BİR DEVAM FİLMİ adlı albümde 11 yeni şarkı yer alıyor.

BİR DEVAM FİLMİ albümünün tüm kayıtları Kasım-Aralık 2005te yapıldı. Üç farklı stüdyoda kaydedilen albümün prodüktörlüğünü Feridun Düzağaç, Cengiz Köroğlu, Tolga Çebi ve Sunay Özgür yaptı. Ağlamıyorum şarkısının müziği Ayhan Orhuntaş'a, Gibi Gibi şarkısının sözleri Feridun Düzağaç ve Mehmet Esen'e, diğer şarkıların söz ve müzikleri Feridun Düzağaç'a ait.

Şan kayıtlarında, Ender Akayın özel ilgisi ve mesaisi oldu. Şarkı söyleme cesaretimi kendi şarkılarımı yazıyor olmamdan alıyorum,hiçbir zaman çok iyi bir şarkıcılık iddiam olmadı. Yine de benim müziğime ısınamayanların ilk eleştirisini de ciddiye alarak daha özenli bir şarkıcılık üretmeye çalıştık. Bu şarkıların ve bu albümün tek iddiası yine sahici olmalarıdır. diyen Feridun Düzağaç, 5. stüdyo albümü BİR DEVAM FİLMİ nin hazırlıklarının ne kadar önemsendiğini anlatıyor.

Feridun Düzağaç,BİR DEVAM FİLMİ nin oluşum sürecini ve geçen albümden bu yana yaşadıklarını,Orijinal-Altyazılıyı takip eden ilk günlerden itibaren inanarak söylediğim bir heyecanım vardı. Bugüne kadar Feridun Düzağaç denince akla gelen ilk algının kontrastında bir şeyler yapabilmek,eğer iltifatlarda gerçek payı var idiyse ve iyi bir şarkı sözü yazarı isem daha az laf ederek daha çok ahkam kesebilmek,sadece kendi hikayelerimden kendi buruğumun kıyısından bir şeyler yazmak yanında, kurgu ve sanal şeyler yapabilmek. Peki aradan geçen iki buçuk yılda hayat buna ne kadar izin verdi; hemen hemen hiç. İçerik, konu başlıkları, üslup gibi temel noktalardan bakıldığında Orijinal-Altyazılının devamı gibi algılanabilecek bir albüm; adı da bu yüzden Bir Devam Filmi, neden türkçe-dublaj; bugüne kadar hep gördüğümü yaşadığımı sandığım ama gerçeğini yaşadıkça farkına vardığım bir dolu duygunun,yabancısı olduğum bir çok acının,gerçekten aşk'ın, gerçekten yalnızlık'ın, gerçekten pişmanlığın şarkıları olduğu için, bir mutsuzluk budalası olarak yabancısı olduğum şeylere kendi dublajımı yaptığımı düşünüyorum diyerek bizlerle paylaşıyor.

Feridun Düzağaçın yeni albümü BİR DEVAM FİLMİ nin fotoğraf çekimleri Çanakkalede, aynı zamanda 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi, fotoğraf sanatçısı Aykan Özener tarafından gerçekleştirildi.İki gün süren çekimlerde şarkı sözlerinin hikayeleri fotoğraflandırıldı.

Yeni Melek Gösteri Merkezi
Gazeteci Erol Dernek Sok. No 13 Beyoğlu
T: +90 212 244 9700

 


hayat devam ediyor... Bölüm Sponsoru monoFe
 
     
 
© Copyright 2000-2019 istiklalcaddesi.net - istiklalcaddesi.org | İletişim: +90(535)5888855