Taksim Beyoğlu Istanbul İstiklal Caddesi
   
   
   
 

 


Menü

• Güncel
• Beyoğlu Bilgisi
• Beyoğlu Fotoğrafları
• Cafe Bar Restaurant
• Sinemalar
• Tiyatrolar
• Kültür Merkezleri
• Oteller
• Sanat Galerileri
• Konsolosluklar
• Kroki
• Beyoğlu Kitapları
• Kaygısız Yazılar
• İstiklal Rehberleri
• Künye
• Gizlilik Politikası
• İletişim


Cafe Bar Restaurant

Asmalımescit Balıkçısı

Barcelona Cafe
Bonsoir Restaurant Bar
Cafe Guitar
Dulcinea
Koyu Kahve
Şeyhbender
Andon
Babylon
Hayal Kahvesi
Manhattan
My Moon
Mojo
The North Shield Pub
Soho
Tierra Music Club
Teras 6
Asır Restaurant
Cumhuriyet Meyhanesi
Kallavi 20


Beyoğlu Bilgisi

Ağa Camii
Arap Camii
Atatürk Kültür Merkezi
Cumhuriyet Anıtı
Çiçek Pasajı
Galata Kulesi
Galatasaray Hamamı
Serpuş Han
Taksim
Tünel

   , Hoş Geldiniz!
 
 

MANHATTAN CLUB 18-22 MAYIS 2004 PROGRAMI


18/25 Mayıs Salı – BABAZULA 10M/6M

Günümüz müziğini halk ve pavyon müziklerini ile eğlenceli bir şekilde birleştiren grup Salı geceleri bir konserden çok tiyatro, sinema ve performans öğeleri ile beslenen bir gösteri sunuyor izleyenlere...

Murat Ertel - saz ve telli çalgılar, vokal, teremin
Levent Akman - vurmalılar, makineler
Tuba Önal - vokal
Oya Erkaya Ayman - bas gitar, vokal
Okan Yılmaz - klavyeli çalgılar
İzzet Kızıl - darbuka, vurmalılar
Kerem Demir Atay - gitar
Ceren Oykut - dia
Kemal Çankaya - mikser ve ses

19 Mayıs Çarş – CLIMB 10M/12M

The Climb; 1995 yılında Gökalp Ergen (vokal-gitar) , Melih Balta (gitar), Kağan Batır (bas-gitar) tarafından kuruldu. 1998 yılında “II. Roxy Müzik Günleri”ne Weed ismi altında, davulda Burak Gürpınar ile katıldı ve “II. En İyi Grup Ödülü”nü aldı. 1998 yılı sonunda Zihni Müzik firmasından The Climb isimli ilk albümünü çıkardı. Bu albümün kayıtlarında davulcu olarak Alen Konakoğlu bulunmakta. Albüm kayıtları “Raks Marşandiz (RMS)” stüdyolarında Gökalp Ergen’in prodüktörlüğünde gerçekleştirildi. “Ypsilon Müzik-Berlin” ile ilk albümün Almanya hakları üzerine anlaşma yapan grup, Warner Bros.'un bir alt firması olan "Triple-M" (Almanya) ile bir ön anlaşma yaptı. Ekim-1999‘da Berlin’de albümün ilk parçası olan “Perfectly Nothing” parçasına klip çekti. Haziran-2000’de Los Angeles’da bir ay boyunca “Hollywood Tony Tedesco (MI-Musician Institude)” stüdyolarında ikinci albümleri Principia’nın kayıtlarını tamamladılar. Grubun kadrosu şu an Gökalp Ergen (vokal-gitar) , Melih Balta (gitar), Kağan Batır (bas-gitar). Davulda gruba İlker Özgök eşlik ediyor. Grup, kurulduğundan bu güne birkaçı yurt dışında (Berlin ve Los Angeles) olmak üzere birçok konser ve festivalde yer aldı.

20/27 Mayıs Perş – SOUL STUFF 5M

1995 yılında Alper CENGİZ tarafından kurulan grup, ilk kez Ankara’da MANHATTAN MUSIC CLUB da sahne alarak müzik yaşamına başlamıştır. Türkiye’ de birçok kentte konserler veren ve kulüplerde rutin program yapan grup, albümü olmaksızın medyada en çok yer alan “cover” grubu olma özelliğini de taşıyor. Halen “Pasaparola” yarışma programının canlı müziklerini de üstlenen grup soul, funk ve rock müziğinin en güzel örneklerini İstanbul Manhattan Club’ da sizlerle buluşturacak.

21 Mayıs Cuma – SIGI FINKEL 25M

Sigi Finkel & African Heart, 21-26 Mayıs 2004 tarihleri arasında 5 ayrı şehirde düzenleyecekleri turneyle ülkemize konuk olacaklar. Ankara Caz Derneği’nin düzenlediği konserlerde Afrika’nın hareketli ezgilerine eşlik eden Avrupa nefeslilerinin ritmi müzikseverlere coşkulu dakikalar yaşatacak. Sigi Finkel liderliğindeki grup, üç Afrikalı davulcu ve üç Avrupalı müzisyeni biraraya getiriyor. Grup, saksofonda Sigi Finkel ve basda Martin Weissmayer, trombon ve klavyede Werner Wurm, vokal, djembe, sabar, basdavul, davulda Mamadou Diabate, Madou Kone, Lamzo Ba’dan oluşuyor. Dünyanın önde gelen müzisyenleriyle çalan, değerli elemanlardan oluşan ekibin müziği de kendisi gibi kültürel bir çeşitlilik sergiliyor. Uluslararası bir proje olan African Heart, geleneksel Batı Afrika davulu, güçlü caz ritmleri ve mistik Afrika şarkılarının bir sentezi olarak adlandırılabilecek bu müzik, grubun güçlü sahne performansıyla tam bir şölene dönüşüyor.

22/29 Mayıs Cert – AYLİN ASLIM(çok seviyorum seni) SÜT 15M

Şirin ancak bir o kadar da mahçup görünümlü bir sanatçı Aylin Aslım. Genelde karamsar ve içe kapanık, ama her zaman bir umudun olduğu parçaları var. Türkiye'de alternatif müzikler arasında farklı tarzıyla kendine özel bir yer açan, elektronik müziğin her türünü kendince yorumlayan hatta bir çok denemesinde de bir ilk olmuş bir isim. Eleştirmenlere göre en iyi Türkçe elektronik müzik albümlerinden birini yapan ve ikincisini hazırlamakla meşgul olan Aylin Aslım'ın hem elektronik şarkılarının Süt'lü tarafından yapılan rock versiyonlarını hem de cover şarkıları Manhattan'da dinleyebilirsiniz.

Konserler başlama saatleri gruplara göre 23:00 ve 24:00 arası değişmektedir.

Manhattan Music Club
T +90 212 244 0442
F +90 212 249 6983

 


hayat devam ediyor... Bölüm Sponsoru monoFe
LOSERS @ Balo Gunz 07.05.2004 Cuma
23:00 - 02:00 Jelibon
02:00 - 05:00 Sanchez a.k.a Uyaran
 


hayat devam ediyor... Bölüm Sponsoru monoFe
(((weekenD_godet&theRedRoom**ClaSSic
friday >(((emre)))5hrs of smoothROCK!
saturday BarisK & (((emre))) & eden gettinDRUNKattheRedRoom**
 


hayat devam ediyor... Bölüm Sponsoru monoFe
 
     
 
© Copyright 2000-2019 istiklalcaddesi.net - istiklalcaddesi.org | İletişim: +90(535)5888855